Aşeyra Rising

Aşeyra Aysu Asel

The lashes that I was used to were wrecking my soles. Then I don’t know what happened but then next lashes started to hurt ten times more. Now it wasn’t the whip I was used to! My Master had started to use a different kind of whip on my soles. Harder and more swiftly… I was having difficulty counting and breathing; I couldn’t stand the pain! This whip was wrecking not only my soles but also my insides; it was shattering my soul. It was such a shattering that with all my bareness and with all my pure and clean soul, I started to cry sobbingly and beg a man first time in my life!!! I was begging for a drop of mercy…

 
Reference www.aseyra.com

Aşeyra is one of MasterDaPain’s new slaves. She is from Turkey. She has begun her education with MasterDaPain via phone and internet contact. Now it is the first time she meets her Master. It is her first slave education, bastinado and first pain.

You can get this video in cooperation with our newest project. We want to make a falaka movie which will be financed with CROWDFUNDING. Please make a minimum donation of 25 USD and get this video and support our movie project.
Please make a donation because it is cheaper ;)


Video Format: WMV – Length: 37 MIN – Size: 1280×720 HDShare this

More Videos

Subscribe
Notify of
guest

14 Comments
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments

mustafa
mustafa
7 years ago

AWESOME! Where it can be bought?

dan
dan
7 years ago

$25 minimum for this video?

Eroslu
Eroslu
7 years ago

Merhaba,öncelikle bu videoyu çok beğendiğimi belirteyim,kölenin tepkileri çok güzel,bağış yapıp daha çok video çekmenizi çok isterim ama gerçek ismimi kullanmak istemiyorum,siteye bağış yaparken sahte isimle abone olsam olur mu? Bir de videonun boyutu kaç megabyte onu öğrenmeliyim,ayrıca siz bana indime linki gönderdikten sonra belirli bi zamanda indirmek zorunda mıyım yoksa ne zaman istersem indirebilir miyim,clips4sale de belirli bi zamanda indirmek zorundayız da onun için sordum.

Casey Jones
Casey Jones
7 years ago

I am afraid I missed the donation period. Do I still have a chance to buy the movie for 25$? Regards.

Eroslu
Eroslu
7 years ago

Bu videoyu Türkiye’den almak imkansız çünkü PayPall’siz devam etme seçeneğinde Türkiye yok zaten Paypall ile almaya kalksak Türkiye’de PayPall anlaşması iptal edildiği için PayPall yok.Şimdi ben bir Türk vatandaşı olarak bir Türk tarafından çekilen ve bir Türk’ün köle bir Türk’ün efendi olduğu bir videoyu izleyemeyecek miyim?Lürfen şu videoyu Clips4sale’e koyun böyle daha çok izleyici kaybediyorsunuz,Türkiyeden bu videoyu satın almak neredeyse imkansız,inanmazsanız denetin birine,ben bu videoyu izlemek istiyorum sizden de ivedi bir çözüm bekliyorum.teşekkürler.

Bora Ozcengiz
Bora Ozcengiz
7 years ago

Merhabalar, sitede gördüğüm kadarıyla bağış paypal ile yapılabiliyor. Türkiyede paypal kullanımı yasaklandığından başka bir yöntem mevcut mudur? Aşeyranın videosunu edinmek isterdim en azından :)

Eroslu
Eroslu
7 years ago

Ayrıca hazır burdan sesimi duyurabiliyorken yıllardır merak ettiğim,almak için kart bilgilerimi girdiğimde kartım mastercard olduğu için sizin siteniz de Visa’dan başka kart kabul etmediği için (şu linkteki:http://bastinado.bddssm.com/falaka-movies/feet-heat) Sallenaz’ın Feet Heat falaka videosunu bir türlü alamamaktayım onu da clips4sale koymanızı çok rica ediyorum.

14
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x