Falaka Impact 5

Falaka Impact 5 - Arabian Flair with Chocho Chocho is a woman of Arabic descent who has never received the falaka before. She knows pain, she knows punishment, she knows BDSM, but she doesn’t know the pain of the falaka. However, she knows a lot about it from her background. Therefore she is very afraid of the first contact with Falaka. The first Falaka impact is a big challenge for her, which she courageously accepts despite all her fears.

Arabian Flair with Chocho


She has trouble dealing with the new pain. She can neither classify it, nor does she know how best to endure it. She squirms so much during the falaka that it can only be performed in hogtied bondage. To get to know the pain in different forms, whip, belt and bondage rope are used. However, each one hurts.

MasterDaPain’s sadism is so strong that he even uses the pain of the first Falaka in such a way that it drives Chocho insane and in the end even pleases her. She really loves and hates the electric stick.

Chocho goes through an emotional roller coaster ride. She is pushed to the limit with her first falaka and has to continue to endure the pain at her limit.


Video Format: MP4 – Length: 37 MIN – Size: 1920×1080 Full HDShare this

More Videos

Subscribe
Notify of
guest

5 Comments
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments

Sticker
Sticker
1 year ago

Harika bir video ama siyahi arkadaşımızı bir de Classic falakada görmek beni çok mutlu eder ellerine sağlık şimdiden üstadım gene mükemmel videolar çekerek bizi mest ediyorsun

Parox Dark
Parox Dark
Reply to  Sticker
1 year ago

Çok teşekkür ederim, tümemeği geçen arkadaşların adına. Elimizden geleni yapıyoruz ve bu yıl biraz daha üretici olmak için paçaları sıvadık. Klasik falaka gelebilir. Açıkçası bu ilgiye göre gelişen bir şey. Chocho dan daha fazla falaka videoların gelmesi istenirse biz seve seve kendisine teklifte bulunuruz. Bunun içinde klasik falaka da olabilir tabi ;)

Mouheb
Mouheb
1 year ago

Merhaba… içeriğiniz için teşekkür ederim… Tunuslu bir falaka sever… ve sizinle çalışmayı hayal ediyorum

Last edited 1 year ago by Mouheb
Parox Dark
Parox Dark
Reply to  Mouheb
1 year ago

Merhaba Mouheb, bende size tüm ekip adına teşekkür ederim. Bizimle beraber çalışmanın değişik imkanları var lakin imkanlar kısıtlıdır. Biz daha çok bize dışarıdan verilen destek ile beraber çalışma imkanı sunuyoruz. Ekibimize belirli nedenlerden dolayı pek tanımadığımız insanları almıyoruz. Bu konuyu ayrıntılı konuşmak için bana lütfen eposta yazın: info@paroxdark.com

Mouheb
Reply to  Parox Dark
1 year ago

merhaba… Sizinle zaten e-posta yoluyla iletişime geçtim.. kontrol ettiğiniz için teşekkürler

5
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x